Hlavní nabídka

Partneři & sponzoři

Čestný partner

 


Partneři

ZOŠI trans

Firma byla založena v roce 1994, kdy jsme začali s pěstováním révy vinné na 15 ha. V roce 1995 jsme započali pěstovat okurky nakladačky na ploše 2ha. Během dalších let se výměra okurek každým rokem výrazně zvyšovala. V dalších letech postupně přibyly brambory a v roce 2004 i další druhy zeleniny – paprika, zelí. Pro udržení kvality jsme započali s využíváním kapkové závlahy, kterou nyní používáme na téměř 100% plochy. V roce 2006 jsme pěstovali zeleninu pod závlahou na ploše 80 ha, a vyprodukovali téměř 4 000 tun okurek.

V roce 1998 jsme založili sdružení s panem Markem Šimberou, který se od roku 1997 zabýval autodopravou. V kombinaci se zemědělstvím se autodoprava ukázala jako velmi výhodná. A postupně se stala naším dalším stěžejním pilířem. Autodoprava v naší firmě zažila zejména v posledních letech extrémní růst. Provozujme kamionové soupravy (plachtová + skříňová) jezdící vnitrostátní i mezinárodní dopravu.

Samozřejmostí je pro nás pojištění. V zemědělství je to pojištění klimatických rizik. U okurek je to krupobití, záplava, vichřice, u vinné révy je to zimní, jarní mráz a krupobití.

V autodopravě jsou všechny vozy havarijně pojištěny. Také je pro nás samozřejmostí pojištění nákladu. Firma má sjednané pojištění právní ochrany.


CENTRUM PŘÍVĚSŮ.CZ

Kvalitní německé přívěsy za české ceny, které se liší dílenským zpracováním, použitými komponentami, masivními rámy, propracovanými detaily, mnohým příslušenstvím .. Roční produkce činí 70 000 přívěsů. Vyžádejte si reference a přesvědčte se i VY ...

 


KARS

Firma KARS byla založena v roce 1991 a to nejprve jako sdružení fyzických osob. Její činnost byla zahájena otevřením první prodejny v obci Hartvíkovice na okr. Třebíč.

Prodávaným sortimentem bylo především průmyslové zboží. V roce 1992 jsme uzavřeli jednu z prvních dealerských smluv na prodej elektromotorů MEZ (dnes SIEMENS). Pro výkon této činnosti byla v témže roce otevřena první naše brněnská provozovna v sídle firmy na Ponávce. Našim záměrem byl prodej kompletního elektroinstalačního materiálu. Tomu odpovídalo převzetí a rekonstrukce dalších prostor v objektu. Dalším získáváním obchodních prostor se nám podařilo realizovat i dlouhodobý záměr na rozšiřování sortimentu do dalších, vzájemně navazujících oblastí.

www.kars-brno.cz


Websy.cz

Propagace na webu je dnes nedílnou a nutnou součástí každého podnikání. Ve Websy jsme si toho plně vědomi a vždy děláme vše pro to, aby byla co nejefektivnější. Působíme převážně v Brně a okolí a nabízíme komplexní nabídku služeb, počínaje tvorbou webu s nasazením redakčního systému, přes tvorbu a optimalizaci obsahu, fotografie produktů, zařazení do Google Maps, tvorbu propagačních materiálů až po jeho propagaci na Facebooku. Při tvorbě si zakládáme na spolupráci s majiteli webů i jeho uživateli. Díky tomu se nám daří dosahovat těch nejlepších výsledků.

www.websy.cz


Satum

Rozvíjejte naplno své podnikání. Díky našim znalostem a zkušenostem máme rizika pod kontrolou. Ne všemu, co lze předvídat, můžeme také zabránit.

www.satum.cz


Welko

www.welko.cz